O mnie


Witam

Nazywam się Krzysztof Okła. Chciałbym zaprosić Cię do mojego ośrodka jeździeckiego, poprzez który chciałbym się podzielić moją pasją do jeździectwa i latami zdobytego doświadczenia.

Konie i jeździectwo były moją pasją od kiedy tylko pamiętam – pasją, którą przekułem w profesjonalną karierę, w której wielokrotnie występowałem na Mistrzostwach Europy i regularnie startuję na zawodach CSI z rangą ⅔* oraz Pucharze Narodów (Celje, Budapeszt).

Dziś chciałbym zaprosić Cię do swojego ośrodka jeździeckiego, z którego planuję uczynić wiodące miejsce w zakresie treningu i opieki nad końmi. Moją specjalnością w tym zakresie jest praca z młodymi końmi. Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe osiągnięcia, jestem pewien, że jestem w stanie odpowiednio je przygotować do krajowych i międzynarodowych konkursów, aż po konkursy rangi Grand Prix.

Odnajdziecie tu nowocześnie wyposażone centrum jeździeckie z kompleksową infrastrukturą do trenowania i opieki nad końmi, pod okiem doświadczonych specjalistów, których kompetencję mogę poświadczyć osobiście.

Niezależnie czy potrzebujesz przygotować się do poważnego konkursu, pomocy z zajeżdżaniem młodego konia, czy fachowego wsparcia przy kupnie konia, z chęcią podam Ci pomocną dłoń.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Okła